Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor...

Hasan E. |

Eşim Akbank maaş müşterisi doğum iznine ayrıldı. 2 ay para yatmadı hemen hesap işletim ücreti kesmişler. Aradık şubeye gittik sonuç yok. Bu nasıl bankacılıktır? İade olmazsa bütün Akbank hesaplarımı kapatacağım bir daha da çalışmayacağım bu bankayla.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan E.
  04 Eylül
  10:12

  En güzeli bir daha akbankla çalışmamak reklama harcadıkları parayı müşteri memnuniyetine harcasalar daha çok müşterileri olurdu.

 • 02 Eylül
  17:20

  Değerli Müşterimiz, talebinizin Akbank Direkt İnternet Şubesi aracılığıyla Bankamıza ulaştığı belirlenmiş olup inceleme devam etmektedir.

  Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 02 Eylül
  10:19

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi