Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor.

Kutlu Can C. |

Kadir Has Üniversitesi'nde okurken okul içerisindeki şubenin önünde kurulan standta bana -26 hesabı açılacağı ve kredi kartı verileceği, bu hesaptan kesinlikle hesap işletim ücreti alınmayacağı söylenmişti. Bana bunun kredi kartı ile bağlı olduğu kesinlikle söylenmedi. Kredi kartlarımı iptal edeli aylar olduktan sonra banka nedense hesap işletim ücreti kesmeye başladı ve müşteri hizmetleri bunun 6 ayda 1 mutlaka olduğunu söylüyor. 10 yıldır alınmayan ücret nasıl birden standart hale gelir anlamıyorum. Akbank gibi bir bankaya yakışmıyor bu gibi durumlar. Bir söz veriyorsanız bunu tutmanız beklenir.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Haziran
  23:13

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi