Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesintisi Yapıldı!

Kübra D. |

Bu banka her 6 ayda bir 60 TL hesap işletim ücreti kesiyorlar, aktif kredi kartını kullanıyorum, birde temsilci bayan sesini yükselterek sözleşmede yazıyor diye beni azarlıyor. Bu ücretin hemen geri yatırılmasını istiyorum aksi takdirde bu defa ilgili yerlere şikayette bulunup ilgili işlemleri başlatacağım daha çok para harcamaya razıyım bu bankalar insanları kandırmaya iyice alıştı çünkü...

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Temmuz
  14:39

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 08/07/2015 tarihinde müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 06 Temmuz
  12:01

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi