Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesintisi Problemi!

Yasin A. |

30 Ağustos 2015 tarihine kadar maaş müşterisi olduğum hesabımdan 05.10.2015 tarihinde maaş müşterisi olduğum dönem (2015'in ilk 6 ayı) için hesap işletim ücreti kesilmiş olup bu durum yapılmış olan maaş protokolüne aykırıdır. Bu durumu kendi şubemde ki müşteri temsilcime ve 444 25 25 çağrı merkezine aktardığım halde net bilgiler verilememiş ve sorun çözülememiştir. Haksız olarak kesilmiş olan hesap işletim ücretinin iadesini istiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Kasım
  17:57

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değelendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Yasin A.
  20 Ekim
  23:34

  16 Ekim tarihinde yapmış olduğum başvuruya cevaben "Bireysel Müşteri Hesap İşletim Ücretinin tahakkuk ettirildiği tarih itibariyle ilgili dönem için geçerli olan ve http://akbank.com/hiu adresinde ilan edilen istisna prensiplerimizi sağlamadığınız için tarafınızdan Hesap İşletim Ücreti tahsil edilmiştir. Bu sebeple iade talebinize olumlu yanıt verilememektedir. " denilmiş olup belirtilen adresteki istisna prensipler incelendiğinde maaş müşterilerinden hesap işletim ücreti alınmayacağı yazdığı halde ve 30 Ağustos 2015 tarihine kadar maaş müşteriniz olduğum olduğum halde 2015 yılı ilk 6 ayı için hesabımdan kesinti yapılmıştır lütfen mesajı okumadan matbu cevap yazmayınız.

 • 20 Ekim
  19:09

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 19/10/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan telefonunuza SMS ile bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 16 Ekim
  16:36

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi