Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesintisi!

Gökhan D. |

Tarafımdan hesap işletim ücreti kesilmiş olup, aktif kredimin bulunduğu kredili mevduat hesabımın sürekli hareket halinde olduğu internet bankacılığı mobil bankacılık ve benzeri ürünlerini kullandığım hesabımdan kesilen 60 TL hesap işletim ücretinin iadesini talep ediyorum. İlgili başvuruyu daha önce çağrı merkezi ve kurumunuz aracılığıyla yapmış olmama rağmen iade işlemi gerçekleştirilmemiş olup tüm yasal haklarımı sonuna kadar kullanacağımı tarafınıza bildiririm.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan D.
  24 Ocak
  12:50

  Kesinlikle ama kesinlikle geçerli bildirim ve sebepleri olmadan kesinti yapan banka. Kesinlikle kredi ve kmhi aktif kullandiginiz hesaptan işlem ücreti kesintisi yapilmaz gibi soylemlerde bulunurlarsa inanilmamali. Hala ucretlerin iadesini ise yapmamaktalar.

 • 18 Ocak
  11:41

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Gökhan D.
  17 Ocak
  15:13

  Söz konusu kesinti ile ilgili işlem yapılmadan ilave olarak h. Sonu olmasına rağmen 23.99 TL tutarında hesap işletim ücreti adı altında bir kesinti daha yapılmıştır. Başvurunun incelenmesini vesaire kısmı bir tarafa ekstra kesintilere devam edilmektedir. İlgili tüm kesintilerin vadesiz mevduat hesabım olan aynı zamanda kredi hesabım olarak gözüken hesaba ivedilikle iadesini talep ediyorum.