Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesintisi.

Oğuzhan Ö. |

Temmuz ayına kadar bankanın maaş müşterisiydim geriye dönük olarak yaklaşık 120 TL hesap işletim ücreti kestiler. Hesabı kapatmak istedim fakat kredim olduğu için kapatamayacağım hesap işletim ücreti kesilmeyeceği tarafıma iletildi, nolur nolmaz ben iki tane de otomatik ödeme verdim. Yine kesmişler yine kesmişler ya arkadaş Allah için dalga mı geçiyorsunuz, eskisini yuttum ama bu sefer yutmayacağım kardeşim el insaf ya el insaf bari dediğinizin arkasında durun. Ben hesaba para yatırmadan nasıl ödeyeceğim kredimi.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oğuzhan Ö.
  31 Aralık
  13:03

  Standart kopyala yapıştır müşteri memnuniyeti anlayışı

 • 30 Aralık
  09:21

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi