Akbank Hesap İsletim Ücreti Kesintisi 48 TL Yapılmış.

Pınar B. |

Kredi müşterisi olduğum bu bankada kredi adına bağlı hesap açılmış birde üstüne hesap işletim ücreti adına birde ilk yarısı diyerek 48 TL'lik bir kesinti yapılmıştır. Böyle bir kesinti olmayacağına dair kanun çıkmışken ve bu ücreti hiçbir banka almazken bu ne saçmalıktır üstelik kredi hesabına kredi müşterine resmen insan yanıltmaktadır. Bu birde iadesi uygun değildir diye bir laf öğrenmişler herkes bunu söylemekte böyle saçmalık olamaz bu kadar göz göre göre insan yanıltmak olamaz.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Eylül
  17:43

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 04/09/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 04 Eylül
  15:38

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi