06 Nisan 2013

Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesintisi!

Hamili olduğum 202*** müşteri numaralı vadesiz hesabımdan 2013 yılı 2. dönemine ait hesap bildirim cetvelinde 50.00 Türk Lirası hesap işletim ücreti kesildiğini öğrenmiş bulunuyorum.Hesap Bildirim Cetveli ile kesilen yıllık kart aidatı, 4822 sayılı kanun ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunun 6. maddesinde düzenlenen ” Sözleşmelerdeki Haksız Şartlar” hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır. Bu nedenle yıllık üyelik ücretine itiraz ediyor ve talep edilen ve kesilen bu 50.00 TL yıllık üyelik ücretinin ve daha öncekilerin bir sonraki hesap bildirim cetvelindeki tutardan mahsubunu talep ediyorum.

Hakan 63 Okunma

Cevaplar

  • Hakan26 Temmuz 2013

    Sürekli çalıştığım bankanın bu şekilde ucuz hesaplar peşinde olması ve üstüne üstlük ilgi yoksunluğu beni üzdü. Altın hesabımı ve diğer hesaplarımı dondurdum, en kısa zamanda tüm ilişiğimi keseceğim. 47 TL hesap işletim ücreti ile kara geçmiş farzediniz koskoca AKBANK'ı.

  • Akbank Temsilcisi06 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön