Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesilmesi.

Alper A. |

Bankanızdan kredi çektim hesabım var. Ayrıca 2 tane otomatik ödemeye verdiğim faturam ve hesabınızda sürekli paramda var. Bunlara rağmen halen neden hesap işletim ücreti kesiliyor? Deniliyor ki faturalarınızı zamanında ödememişsiniz. . Zaten otomatik ödeme ve hesabımda sürekli para var. O hesaptan kendiniz çekip ödüyorsunuz zaten. Ne düzensiz ödemesinden bahsediyorsunuz... Hesabımdan kesilen hesap iletim ücretlerinin tarafıma iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ocak
  11:27

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi