Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

Samet A. |

Pendik E5 şubede hesabım bulunmakta. Tarafımdan hiç adil olmayan bir şekilde 50 TL hesap işletim ücreti kesildi. Tarafıma bu ücretin tekrar iadesi yapılmazsa eğer Akbank ile tüm ilişkimi keseceğimi, kredi kartım olan Axess de dahil iptal edeceğimi bildirmek isterim. Sizlerden olumlu bir dönüş beklemekteyim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Mayıs
  01:23

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 15.05.2013 tarihinde e-posta yolu ile bilgi verilmiştir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Samet A.
  25 Mayıs
  14:18

  şikayetim hala çözülmedi. Banka dönüş yapmıyor.

 • 15 Mayıs
  14:28

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi