Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesildi.

H.özgür Y. |

Akbank 2014 1.döneminde hesap işletim ücreti kesileceği bilgisi üzerine, mecbur bırakılarak 2 adet ödeme talimatı verdirdi. Vermeme rağmen 2.dönem tekrar kesinti oldu. Bu yanlışlığın düzeltilmesi için şikayetimi bildirdim. Cevap olarak (siz ne derseniz deyin hep aynı cevap geliyor) 2 adet ödeme talimatı verin... Geldi. Tekrar mail attım ''yanlışlık var, benim 2 adet talimatım 6.aydan beri zaten var dedim''. Cevap yine aynı! ''2 adet ödeme talimatı verin. '' Çaresiz şubeye gittim 3.ödeme talimatını verdirdiler! Durumu tekrar mail ile bildirdim, gelen cevap yine aynı! Telefon ile bildirimde ise 4.talimatı istediler. Çok eminim ki bu şikayete aynı otomatik cevap gelecek.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • H.özgür Y.
  19 Ağustos
  12:19

  Şikayetime karşılık, 10 Ocak 2015 tarihinde; hiçbir şey ifade etmeyen ve çözümden uzak, şirin gözükmek ve sadece günü kurtarmak adına yazılmış standart matbu yazıyı aldım.
  Bugün 19 Ağustos 2015; ne birkere arandım ne de mağduriyetim giderildi. Hiç şaşırmadım!

 • 10 Ocak
  17:28

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi