24 Aralık 2014

Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesildi.

Hesabımdan hesap işletim ücreti kesildi. Aradığımda 2 tane faturanızı otomatik ödemeye verin dendi. Benim mevcut otomatik ödemede faturalarım var ama param olmadığı için mevduattan değil de axess kredi kartı ile ödüyordum. Diğer otomatik ödeme verebileceğim sadece bir tane faturam var ama illaki iki tane vereceksiniz öncekilerden hariç deniliyor. Öncekiler sayılmıyor deniyor. Olmayan faturayı nasıl vereyim ya da başkasının faturasını nasıl vereyim kendi faturamı ödeyemiyorum ben. Akbank hesabımda 4 tane mi fatura talimatım mı olmalı? Neden önceki sayılmıyor? Ben zengin birisi değilim ki, eşim bile faturasız telefon kullanıyor. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Ali 217 Okunma

Cevaplar

  • Ali 12 Mayıs 2015

    Akbank çözüme yönelik olmayan, standart cevaplarla işi geçiştiriyor.

  • Ali 26 Aralık 2014

    En kısa zaman denmiş, bu kısa zaman ne zaman. Artı telefonda da aradığımızda "bekleyiniz, en kısa zamanda deniyor" acaba diğer bankaların yaptığı gibi "şu an şu sıradasınız" diyen teknoloji akbanka uğrayacak mı?

  • Akbank Temsilcisi24 Aralık 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön