Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesildi.

Ali Rıza T. |

Hesabımdan hesap işletim ücreti kesildi. Aradığımda 2 tane faturanızı otomatik ödemeye verin dendi. Benim mevcut otomatik ödemede faturalarım var ama param olmadığı için mevduattan değil de axess kredi kartı ile ödüyordum. Diğer otomatik ödeme verebileceğim sadece bir tane faturam var ama illaki iki tane vereceksiniz öncekilerden hariç deniliyor. Öncekiler sayılmıyor deniyor. Olmayan faturayı nasıl vereyim ya da başkasının faturasını nasıl vereyim kendi faturamı ödeyemiyorum ben. Akbank hesabımda 4 tane mi fatura talimatım mı olmalı? Neden önceki sayılmıyor? Ben zengin birisi değilim ki, eşim bile faturasız telefon kullanıyor. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Rıza T.
  12 Mayıs
  09:33

  Akbank çözüme yönelik olmayan, standart cevaplarla işi geçiştiriyor.

 • Ali Rıza T.
  26 Aralık
  10:59

  En kısa zaman denmiş, bu kısa zaman ne zaman. Artı telefonda da aradığımızda "bekleyiniz, en kısa zamanda deniyor" acaba diğer bankaların yaptığı gibi "şu an şu sıradasınız" diyen teknoloji akbanka uğrayacak mı?

 • 24 Aralık
  16:47

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi