04 Şubat 2014

Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

Maaş müşterisi olduğum halde 6 aydır askerde bulunmam sebebi ile hesabımdan hesap işletim ücreti kesilmiştir. Bankaya başvurup iade istediğim halde bana olumlu yanıt vermediler. İade edilebilmesi için 2 adet otomatik ödeme talimatı vermemi önerdiler.

Ben tekrar maaş müşterisi olduğumu vurguladım fakat yine olumsuz yanıt verdiler. Bu olaydan sonra Akbank 'a olan güvenim gitti ve maaşım yattığı an çekip başka bankaya yatıracağım. Kredi kartımı kapatacağım. Ev kredisi çekmeyi düşünüyordum Akbank'tan ama onu da çekmeyeceğim. Yani bankanızla olan tüm bağlantımı mümkün düzeyde koparacağım. Ben kesilen 60 TL' de değilim, sorun sizin konuya yaklaşımınız.

Emrah 116 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi04 Şubat 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön