06 Temmuz 2015

Akbank Hesap İşletim Ücreti İadesi Yapılmıyor.

Uzun zamandır Akbank'ta aktif olarak kullandığım hesabım bulunmaktadır. Daha önce hesap işletim ücreti kesildi ve itiraz etmem üzerine, faturalarımı otomatik ödemeye aldırdığım takdirde kesinti yapılmayacağı söylendi. Bütün faturalarım için ödeme talimatı verdim ama buna rağmen daha sonraki dönemde kesinti yapılmaya devam etti.

Bunun için dört müşteri temsilcisi ve iki şube çalışanıyla görüştüm, her biri bana farklı bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamaları söylediğimde birbirlerini yalanlamak ve bilgisizlikle suçlamaktan başka bir şey yapmadılar. Bankanın kendi içinde de böyle bir tutarsızlık var. Bankanın benden haksız yere kestiği ücretin iadesini istiyorum.

Hilal 87 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi07 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 07/07/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Hilal 07 Temmuz 2015

    Şikayetime hala yanıt alamadım. Kaç haftadır uğraşıyorum, bana bu konuda dönüş yapan yok. Ayrıca siteniz aracılığıyla da e-posta gönderdim size. Oradan da dönüş yapılmadı. Bir an önce dönüş yapılmasını bekliyorum.

  • Akbank Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön