18 Şubat 2013

Akbank Hesap İşletim Ücreti İadesi İstiyorum!

****9234042 T. C. Kimlik Numaralı müşterinizim. Ankara Kredi Ekspses Kızılay Şubesinden konut kredisi kullandım. Bu esnada tarafıma vadesiz mevduat hesabı açıldı. Daha sonra bu şube bana uzak olduğundan dolayı Batıkent Carrefour Şubesine hesap açtırdım ve 3 otamatik ödeme talimatı verdim.

Kızılay Şubesinde bulunan hesabımın kapatılmasını istedim. Ancak Carrefour Şubesinin talebi ve benim sayısız şahsi talebime binaen kredili müşterileri olduğum gerekçe gösterilerek hesabım kapatılmadı. ( Carrefour Şubesine hesap açtırdığım tarihteki bankalar arasındaki mailler (bilgisayar kayıtları) incelenebilir. Ancak şu an bankanızca hesabıma yatırılan paradan 55. 00TL Hesap İşletim Ücreti kesilmiştir. İadesini talep ediyorum.

Uğur 51 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi18 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön