18 Şubat 2013

Akbank Hesap İşletim Ücreti İadesi İstiyorum!

Sayın yetkili;
12779797 nolu müşterinizim. Haksız olarak hesaplarımdan periyodik olarak hesap işletim ücreti adı altında para kesildiğini fark ettim. 4077 sayılı yasaya göre bu işlemin haksız olduğunu tarafınıza bildiririm. Yasanın ve tüketici heyet ve mahkemelerinin vermiş olduğu kararlar doğrultusunda son 10 yıllık bu kesintilerin tarafınızca tarafıma iade edilmesini rica ederim. Aksi taktirde tüm yasal haklarımı kullanarak maddi manevi tazminat ile davacı olacağımı ve hakkımı sonuna kadar arayacağımı tarafınızın bilgisine sunarım.

Birol 15 Okunma

Cevaplar

  • Birol19 Şubat 2013

    vermiş olduğunuz link den şikayetimi tekrarlamış bulunuyorum . Hızlı bir şekilde tarafıma olumlu netice vermeniz dileği ile beklemedeyim .

  • Akbank Temsilcisi18 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön