Akbank Hesap İşletim Ücreti İadesi.

Cem K. |

Bankanızdan kullanmış olduğum 0078-0****5 no.lu kredili mevduat hesabımdan 3 yıldır hesap işletim ücreti kesilmiyordu. Fakat 21.06.2015 tarihinde 60 TL - 49,19 TL ve 49,19 TL olmak üzere 158,38 kuruş hesap işletim ücreti kesilmiştir hesabımdan.

Bankanıza olan güvene tereddüt etmekteyim. Hesabımdan kesilen 158.38 TL'nin iade edilmesini talep ediyorum. Aksi takdirde tüketici mahkemesi yoluyla yasal hakkımı kullanacağımı belirtir müşteri memnuniyeti açısından yardımlarınızı bekliyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Ağustos
  12:14

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 18/08/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 17 Ağustos
  16:53

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi