Akbank Hesap İşletim Ücreti İadesi!

Alpay T. |

Akbank'ta bulunan vadesiz ve sürekli aktif olarak kullandığım hesabımdan 60 TL hesap işletim ücreti adı altında hukuksuzca para çekilmiştir. Müşteri hizmetlerini aradım ve tam olarak (28 dakika) hatta bekletildim ve çıkan müşteri temsilcisi ücret iadesi yapamayacaklarını çünkü maaş müşterisi olmadığımdan kaynaklandığını söyledi. Beni bununla ilgili şikayetim var ise sizi başka bir hatta aktarayım dedi ve en son 18. dakika'da artık telefonu kulağımda tutmaktan bıktığım için kapattım.

Ne doğru düzgün destek var ne de müşteri memnuniyeti var! Kesilen hesap ücretinin iadesini istiyorum bıktık artık bu bankaların kesintilerinden!

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Erişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alpay T.
  23 Haziran
  17:36

  Tarafınızdan gelen herhangi bir mail görünmüyor.

 • 23 Haziran
  17:33

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 23/06/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 23 Haziran
  14:21

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi