13 Şubat 2013

Akbank Hesap İşletim Ücreti İade Edilmiyor!

Hesabıma gönderilen 100 TL'lik ücretin hesapta olmadığını görünce hesap hareketlerine baktım ve 6 aylık Hes. İşl. Ücr. adı altında 100 TL kesilmiş. Hesabımda 2 adet vadesiz hesap bulunduğundan ayrı ayrı 50'şer TL'lik ücret kesilmiş. Bu durumu kendilerine iletmem sonucu paramın iade edilmeyeceğini öğrendim.

Üstelik hesabın TSK'nın oluşturduğu maaş kartı ve ayrıyetten öğrenci olmama rağmen parayı iade edemeyeceklerini, öğrenci belgesini kendilerine iletmem halinde gelecek dönem az para verebileceğim söylendi. Haksız ve mecburi ödemek zorunda bırakılan bu ücretin tarafıma iadesini talep ediyor ve aksi halde kartımı kapatıp yasal yollara başvuracağımı başvuracağımı bildirmekteyim.

Birkan 30 Okunma

Cevaplar

  • Birkan15 Şubat 2013

    http://www. sikayetvar. com/firma/detay/akbank Burada da görebileceğiniz gibi ne yazılırsa yazılsın aynı cevabı vermekteler. Bize ulaşın kısmında ulaşabilirsiniz yazıyor fakat oraya da ne yazdığınızın önemi yok yine aynı cevap gelmekte. Madem otomatik cevap vereceksiniz burada Sikayetvar. com'un kurumsal ayağı olarak geçinmenize gerek yok. Otomatik bot ile müşteri hizmetleri yapılmaz. - Muhtemelen bu mesaja da aynı cevap verilecektir :)

  • Birkan13 Şubat 2013

    "Bize Ulaşın" linki tamamen kandırmaca. O bölümden 4 farklı mail atmama rağmen tamamında aynı yazı yollanmıştır. Yazılarım okunmadan, içerdiği kelimeler algılanarak otomatik bot mesajı yollanmakta.

  • Akbank Temsilcisi13 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön