Akbank Hesap İşletim Ücreti Haksızlığı!

Murat Han A. |

Benim Akbank Tokat Şubesinde maaş hesabım vardı daha sonra maaş hesabımız başka bankaya geçti, 2 adet otomatik ödeme talimatı vermem halinde hesap işletim ücreti alınmayacağı bana söyledi.

Bende elektrik ve doğal gaz faturama otomatik ödeme talimatı verdim, ancak 60 TL Hesap işletim ücreti kesildi, Akbank müşterilerini gerçekten doğru bilgilendirilmediği kanaatine vardım ve bu şekilde müşterilerinden haksız yere kesintiler yaptıklarını düşüyorum, Akbank'ta bulunan tüm hesaplarımı ve eşime evlilik yıl dönümü için üye olduğum bireysel emeklilik başka bir bankaya taşıyacağım ve bundan sonra bu banka ile mümkün mertebe çalışmayacağım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ocak
  11:24

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi