Akbank Hesap İşletim Ücreti Haksızlığı!

Ramiz B. |

3 sene önce Akbank' tan ev kredisi kullandım ve geri ödemeyi yapabilmek için vadesiz hesap açıldı. "Bu vadesiz hesaptan hesap işletim ücreti alınmaması için 2 fatura otomatik ödeme talimatı verilmesi gerekir" dendi ve verdim.

Fakat geçen hafta işletim ücretinin yansıtıldığını fark ettim şubeye sorduğumda 12 ay fatura döneminde en az 9 fatura yatırılmadığı için almışlar. Her ay düzenli faturayı göndermeyen Avea yüzünden alınmış burada kabahatli kimdir acaba!

Ayrıca bu ücret tasarruf hesaplarından bile alınıyormuş. Akbank'ın bu nedeni ben olmayan uygulamasından dolayı kınıyorum. Kredi kartı ve tasarruf hesabımı da kapatacağım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Aralık
  11:38

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi