Akbank Hesap İşletim Ücreti Hakkında!

Ramazan S. |

Defalarca itiraz etmeme rağmen Akbank hesap işletim ücreti kesintisi yapmaya devam ediyor. Yasal olmayan bu kesintinin iadesini talep ediyorum. Daha önce Şikayet Var aracılığıyla iadesi yapılmıştı.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ramazan S.
  10 Şubat
  17:34

  İhtiyaç kredisi taksitlerinin ödemesini yaptığım hesaptan yasal olmamasına rağmen hesap işletim ücreti kesintisi yapılmıştır. Birkaç defa itiraz etmeme rağmen iade yapılmamış ve kesintinin yasal olduğu iddia edilmiştir. Şikayet var vasıtasıyla bankadan iade talep etmekteyim.

 • 04 Şubat
  09:46

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi