Akbank Hesap İşletim Ücreti Hakkında.

Muhammet K. |

Bankanızın 5168****** no.lu bankamatik kartına sahibim ve Buğday Pazarı / Samsun Şubesi 161***** numaralı banka hesabının kullanıcısıyım. Bankanız tarafından hiçbir hizmet karşılığı olmaksızın, hesap işletim ücreti bedeli olarak 08 / 01 /2016 tarihinde Hesap İşletim Ücreti adı altında 60 TL şahsımdan tahsil edilmiş, hesabımdan düşülmüştür. Söz konusu tarih ve daha önce kesilen ücretlerin ücretlerin geri iadesini hesabıma aktarılmasını istiyorum. Aksi takdirde hukuki işlemler için başvuruda bulunacağım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammet K.
  14 Ocak
  12:21

  Ak Bank Genel Müdürlüğü’ne;
  Bankanızın 5168 4040 2738 0113 no.lu bankamatik kartına
  sahibim ve Buğday Pazarı / Samsun Şubesi 16179009 numaralı banka hesabının
  kullanıcısıyım. Bankanız tarafından hiçbir hizmet karşılığı olmaksızın, hesap işletim ücreti bedeli olarak 08 / 01 /2016 tarihinde Hesap İşletim
  Ücreti adı altında 60 TL şahsımdan tahsil edilmiş, hesabımdan
  düşülmüştür. Söz konusu tarih ve daha önce kesilen ücretlerin ücretlerin geri iadesini hesabıma aktarılmasını istiyorum. Aksi takdirde hukuki işlemler için başvuruda bulunacağım.

 • 11 Ocak
  16:22

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi