05 Nisan 2013

Akbank Hesap İşletim Ücreti Diye Çekilen Tutarı İade Etmiyor!

Kredi kartımdan 'hızlı para' adı altında para çektim. Fakat parayı direkt vermeyip aynı hesap numarasına ait mevduat hesabı varmış,oraya aktardılar.yaptığım işlem için ücret ödediğim halde ekstradan 50 lira hesap işletim ücreti almışlar. Bunu sonradan farkedip bankayı aradım iade edilmesini istedim bana iade edemiyoruz diye mail atmışlar.

Ben o mevduat hesabını zaten kullanmıyorum.Bu ne tuhaf iş? Parayı direkt vermeyip o hesaba aktaran sensin ayrıca hangi bankacılık işleminden bahsediyorsun? Zaten yaptığım işlemin parasını ödüyorum! Derhal iade edilmesini istiyorum çekilen tutarın.Aksi halde tüketici hakem heyetine başvuracağım, gerekirse kartımı iptal de ettiririm.

Efsun 144 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi06 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön