02 Ağustos 2013

Akbank Hesap İşletim Ücreti Dedin mi Hiç Oralıklı Olmuyor!

Geçen hafta Akbank'a bir şikayet yazmıştım aynı buradan. Hiç ilgilenen olmadı yani anlayacağınız paranın üstüne oturdular ve konuyu kapattılar. İşte Türkiyem'de böyle oluyor insanları saf yerine koyuyorlar. Duymamazlıktan geliyorlar ve benim gibi binlerce insanın haksızca paralarını ceplerinden alıyorlar ve bunu borsaya kar olarak bildiriyorlar.

İtiraz edince de bunu herkes ödüyor diyorlar. Yani herkesin ödüyor olmuş olması yanlış yapmış olduğunuz bir şeyde olsa sizi haklı mı çıkartır? Günün sonunda benim cebimden 50 TL'yi almışsınız ve sessizce bekleyip konuyu unutturmaya çalışıyorsunuz.

Cenk 37 Okunma

Cevaplar

  • Cenk 26 Eylül 2013

    Hiç bir şekilde geri dönüşüm olmadı ve bir düzeltmeyede gidilmedi yani insanların cebinden parayı yüzüne gülerek çalıyorlar ve iyileştirme adına hiç bir şey yapılmadı. Sonrada diyorlarki şikayetleriniz için bize sitemizden ulaşabilirsiniz hayır onu yapmam çünkü yapmış olduğunuz yanlış işi daha iyi örtbas edersiniz o şekilde ve kimse duymaz.

  • Cenk 06 Ağustos 2013

    Benden hesap işletim ücreti alınmıştı ve geri iadesini talep etmiştim inceleniyor dendi aradan kaç hafta geçti hala inceleniyor. Geri ödeyecekleri para 50 tl yani 50 milyon tl değil.Madem inceleyecektiniz günlerce neden size telefon açtığımda biz bu parayı herkesten kesiyoruz dediniz? Araya bayramı sokup hakları olmayan paramızın üstüne konmak istiyorlar.Hemen hemen bütün alışverişlerimde Akbank'ın kartını kullanıyorum 5 senede verdiği chip para 11 tl yi de geçmedi bu arada...Çok dürüst bir bankacılık anlayışınız var.Hakkınız olmayan paraları insanlardan almak. Sonra işi bilmeyen bizler sizi mahkemeye verdiğimizde kaybediyoruz bir de avukat parasını bize ödetirsiniz.

  • Akbank Temsilcisi02 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön