16 Temmuz 2014

Akbank Hesap İşletim Ücreti Altında Para Kesti.

Akbank'tan düzenli kredi kullanan ve wings black sahibi bir müşteriyim. Yeni bir krediye başvurmak üzere kredimin son birkaç taksitini ödemek üzere şubeye gittim. Toplam yatırmam istenen tutarı yatırdıktan sonra otomatik olarak 65 TL hesap işletim ücreti alındı.

Ben bankaya bir ödeme yapmaya çalışırken bunun alınması çok yakışıksız. Bu parayı tekrar vermek zorunda kaldım ödemeyi yapabilmek için. Şimdi hesap işletim ücreti altında alınan bu paranın iadesini istiyorum aksi takdirde şirket hesabım dahil tüm hesaplarımı kapatacağım.

Gökhan 219 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan01 Ağustos 2014

    Gerçekten müşterisini elinde tutmak gibi bir kaygı taşımayan bir banka. Müşterileri umrunda değil ki şubedeki müşteri temsilcileri de farklı değil.

  • Gökhan01 Ağustos 2014

    Aradan 2 hafta geçmesine rağmen "detaylı bilgi"yi bırakın, herhangi bir bilgi vermeye bile tenezzül etmemiş bir bankasınız. Zaten hesabımı da kapadım. Şirket hesaplarımızı da aynı sebepten kapatıyoruz.

  • Akbank Temsilcisi16 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön