19 Şubat 2013

Akbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Ben Akbank'ın maaş müşterisiydim. Akbank maaş ihalesini alamayınca maaşımızı başka bankadan almaya başladık. Bundan sonra Akbank bizlere; "değerli müşterimiz hasaplarınızı iptal etmediğiniz takdirde maaş müşterisi avantajlarınız devam edecektir" şeklinde SMS geldi. bizde iptal ettirmedik. Akbankta maaş müşterilerinden Kart aidatı, hesap işletim ücreti, havale, EFT ücreti alınmıyor. bu şekilde SMS gelmesine rağmen kısa süre içerisinde 50 TL hesap işletim ücreti ve 75 TL kart aidatı aldılar.

Banka müdürüne durumu aktardığımızda bir yanlışlık olduğunu en kısa sürede düzeltileceğini söyledi. bazı arkadaşlarınki geri iade edildi ama çoğu iade edilmedi.
Akbank'ın bu sorunu çözmesini istiyorum.

Sedat 28 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi19 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön