13 Aralık 2013

Akbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

2012 sonu itibariyle 4. Levent Sanayi Mahallesi Akbank şubesine hesabımın kapanması için vermiş olduğum dilekçe işleme alınmamış ve bu yıl ilgili şubeden yeni bir hesap açılımı için başvurduğumda eski hesabımın kapanmadığını öğrendim. Hesabın aktif hale geçmesiyle birlikte hesaba yatan tutardan hesabın kapalı olması gereken döneme ait hesap işletim ücreti olarak 50 TL kesinti yapılmıştır.

Verdiğim dilekçe öncelikle neden işleme alınmıyor ve kapalı olması gereken dönem için nasıl hesap işletim ücreti alabiliyorsunuz? Bu tutarın tarafıma iadesini sağlamazsanız bankanızla olan tüm ilişkimi sona erdirecek olup yasal yollara başvuracağım.

Sevgi 35 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi13 Aralık 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön