Akbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Burhan B. |

Kredi çektiğim banka olan Akbank kredi hesabımdan hesap işletim ücreti almaktadır. Defalarca, bu hesabı sadece bankalarından çektiğim krediden dolayı kullandığımı, herhangi bir ek hesap (eksi bakiye) kullanmadığımı söylememe rağmen sürekli bu sıkıntıyı yaşamaktayım. Bugün yine 48 TL civarında param kesildi. İade talebi için bankayı aradığımda tam 15 dakika hatta bekledim, ancak kimseye ulaşamadım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burhan B.
  18 Eylül
  20:17

  Tabi bu arada zahmet edip aranmadım bile. İlgi (!) son derece mükemmel (!)

 • Burhan B.
  18 Eylül
  20:15

  Sonuç; geri ödeme yapılmayacak...
  En son bölümde de itirazım devam ediyorsa 60 günde Tüketici hakem heyetine şikayet edecekmişim. Çok yardımcı (!) olundu gerçekten.
  Anlamadığım bölüm, kredi çekerken (doğal olarak) faiz ödediğim halde kendilerinin açtığı hesaptan nasıl para çekilir. Daha önce 2 tane otomatik ödeme talimatı verdiğimde hesap işletim ücreti alınmayacağı söylenmişti. 2 adet Otomatik ödeme Verdiğim halde ücret alınmıştı. Sebebini sorduğumda yıllık ödenen faturanın az olduğu gibi bir bahane söylenmiş, geri ödeme yapılmıştı. Hatta bankada görüştüğüm görevli ücret alınırsa geri ödeneceğini söylemişti. Yardımdan kastı hakem heyetine şikayet edebileceğimin söylenmesiymiş demek ki

 • 18 Eylül
  15:19

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 18/09/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 18 Eylül
  10:18

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi