Akbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Mehmet A. |

Tüm işlemlerimi faturalarımı ev kiramı ve aklınıza gelecek olan tüm parasal işlemleri Akbank'tan yapıyorum fakat ne yazık ki dün hesabımdan 60 TL hesap işletim ücretinin kesildiğini gördüm. Demek ki tüm parasal işlemleri Akbank yapamayacaksın firma yetkilisi lütfen kesilen 60 TL'yi hesabıma yatırınız

lütfen.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet A.
  26 Haziran
  15:32

  Mail adresime konuyla ilgili dönüş yapıldı deniliyor ama hiçbir dönüş sağlanmamıştır

 • 26 Haziran
  13:56

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 25/06/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer A. ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 25 Haziran
  17:10

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer A. ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi