25 Haziran 2015

Akbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Akbank müşteri hizmetleri daha önce iki adet otomatik ödeme talimatı vermem durumunda benden tekrar hesap işletim ücreti kesilmeyeceği yönünde bilgi vermişti. Bugün yine benden 60.00 TL ücret kesmişler. Telefonda otomatik ödeme talimatı verdiğimde özellikle artık benden hiçbir ücret kesilmeyeceği yönünde operatörden teyit almama rağmen bugün aradığımda 5 ay otomatik fatura ödenirse o işlemin yapılabildiği yönünde bambaşka bir bilgi aldım.

Kayda bakın dinleyin dedim.Ücretin iadesini istediğimde ise hiçbir şekilde alamayacağımı ancak kayıt açabileceğimi ilettiler. Hiçbir şekilde Akbank'a otomatik fatura ödeme talimatı vermeyin.

172*** müşteri numaram.

Burcu 113 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi26 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 26/06/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Akbank Temsilcisi25 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Burcu25 Haziran 2015

    Daha önce bu ücretleri birini tüketici hakem heyetinden birini de otomatik ödeme talimatı ile almama rağmen hala ücret iadesi yapmayacaklarını söylemeleri beni bankadan tamamen soğutan nokta. Maalesef artık Tüketici Hakem Heyetinden bu şikayet edemiyorsunuz. Sırf bu yüzden ödeme talimatı ile kesin çözüm bulalım istedik ama banka yine  yaptı. Bu hesap işletim ücretini iade etmedikleri sürece bura dahil her yerde bu durumu başkaları mağdur olmasın diye dile getireceğim. Zaten kart ile alışveriş yaparak size binlerce TL kazandırmamız yetmezmiş gibi hala hesap işletim ücretini kanunda haksız olduğunu bile bile uğraşmayandan almanız sizin çalışma prensibiniz ve müşteri değerinizi de gösteriyor. Önceki kayıtlarda bu ücretleri daha önce bu kişinin gerek mahkeme gerek başka yolla geri aldığını takip bile edemiyorsunuz veya takibi işinize gelmiyor. Uğraşsın biz paramızı alalım da mı diyorsunuz orasını bilemem. Ama bu haksız kazancı sizden bir şekilde alacağım emin olun. Alana kadar da bu durumu her mecrada ibretlik olarak yazacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön