Akbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Didem İ. |

Akbank'ta yaklaşık iki senedirli hesabım var. Maaş hesabı olarak açılmıştı. İşten ayrıldığımda maaş hesabımın da banka giderlerinin kesileceğini Kasım ayında hesabıma para gönderdiğimde öğrendim. Para gönderdiğimde altmış liralık hesap işletim ücreti kesildi iki adet otomatik ödeme talimatı verildiği zaman paranın hesabıma geri aktarılacağını söyleyip iadesini yaptılar.

Aradan altı ay geçtikten sonra bugün hesabıma para gönderdiğimde tekrardan altmış lira kesildi. Bankayı iki sefer aramamda otomatik ödeme verdiğimi fakat buna rağmen kesinti yapıldığını söyledim. Müşteri hizmetleri durumu anlattığımda o kuralın geçen sene olduğunu bu sene geçerli olmadığını söylediler. Ücret iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Haziran
  16:54

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 26/06/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 25 Haziran
  10:34

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi