Akbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Uğur D. |

Eski maaş hesabımı sürekli kullanmaktayım ve bankanın maaş müşterisiyim. Bankada iki farklı hesabım bulunmaktadır. Bir hesabımdan hesap işletim ücreti çekilmiştir ve bunun yasal olarak yasak olduğu biliyorum ben ve kendilerine bu durumu dile ettiğimde Tüketici Mahkemesine kadar gidebilirsiniz diye ters bir cevap verilmiştir. Benim anlamadığım bir konu yasak olan ve maaş müşterisi olan birinden nasıl hesap işletim ücreti alınır ve böyle bir davranış düzgün bir davranış mıdır?

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur D.
  25 Mayıs
  23:02

  Hiçbir şekilde olumlu cevap alınmamıştır. \"Vadesiz hesaplarınızdan 2 adet yeni fatura talimatı vermeniz ve bu yeni durumla ilgili bizi bilgilendirmeniz durumunda, 2014 2. Yarı Hesap İşletim Ücreti tarafınıza iade edilecektir. \" Şeklinde saçma bir cevap verilmiştir.

 • 25 Mayıs
  16:46

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 25.05.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 25 Mayıs
  14:54

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi