Akbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Neslihan A. |

Maaşımız maalesef Akbank'a yatıyor. Akbank maaş hesabımdan bile hesap işletim ücreti alıyor.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Neslihan A.
  01 Nisan
  11:44

  Detaylı bili verdiler evet. Yarım sayfa yazı yazmışlar sonuç olarak bir de şart koşuyorlar iki tane otomatik ödeme talimatı verin hesap işletim ücreti almayalım diyorlar. Haksız kazanç haksız kazanç haksız kazanç

 • 01 Nisan
  11:25

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 01/04/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 30 Mart
  16:53

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi