22 Aralık 2014

Akbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor.

Akbank mevduat hesabıma bağlı olarak 2 adet otomatik ödeme talimatım bulunmasına rağmen 20/12/2014 tarihinde 52,38 TL hesap işletim ücreti kesilmiştir. 2 adet otomatik ödeme talimatı olan hesaptan hesap işletim ücreti kesilmeyeceği Akbank'ın internet sitesinde açıkça belirtilmiştir.

3 yıldır otomatik fatura ödemelerimi Akbank hesabımdan yapmaktayım ve daha önce hesap işletim ücreti kesilmemiştir. Haksız olarak alınan bu hesap işletim ücretinin iadesini istiyorum. Aksi takdirde mevcutta bulunan otomatik ödemelerimi iptal edip, Akbank hesabımı kapatacağım ve hakkımı Tüketici Sorunları Hakem Heyetin'nde arayacağımı bildiriyorum. İlgililerin konuyla ilgili acil çözüm rica ederim.

Nuri 222 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi22 Aralık 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön