Akbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Ahmet Ç. |

Ben bundan 1 ay öncesine kadar askerlik görevimi yapıyordum. Askerlik yaptığım mevzi komutanlığı bize Akbank'tan NEO hesap açtırdı. Maaşlarımız bu hesaba yatacak dendi. İlk maaşımız yattı ve bizden 55 TL hesap işletim ücreti kesildi. Bankanın kendi sitesinde hangi durumlarda ücret alınmaz kısmında maaş hesaplarından alınmaz bir ifade var. Bu ücret yasal değil. Ben bu paranın tekrar hesabıma yatırılmasını istiyorum. Ayrıca müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi hizmet konusunda çok kötü.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Ç.
  18 Mart
  11:04

  Tüm şikayetlere yuvarlak cevaplar veriliyor. Geri dönüş yapılmıyor. Çözüm sadece burda ilgili görünüyor olmak arka planda hiç bir şey yapılmıyor.

 • 14 Mart
  17:43

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi