Akbank Hesap İşletim Ücreti Alınması.

Süleyman A. |

Bankanızın yıllardır müşterisiyim, sahibim, Axess kartım var ve ek kartım var vadesiz hesabım var kartlarınızı kullanıyorum. Siz vadesiz hesabımdan hesap işletim ücreti alıyorsunuz ödemek zorunda değilim. Tüm kredi kartlarımı hesaplarımı iptal edeceğim. Ayrıca sizin bankanızı her fırsatta savunurdum vadesiz hesabımı ve artı parayı aktif olarak kullanırdım. Akbank'tan bir kere kredi çektim bundan sonra kredi ihtiyacım olunca sizden çekmeyeceğim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Aralık
  10:18

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi