27 Mayıs 2013

Akbank Hesap İşletim Ücreti Alındı!

Akbank axess kredi kartı kullanıyorum. Kredi kartı çıkarken hesap açıldı ancak hiç kullanmadım hesabı. Geçen ay sigortadan yatacak para için verdim ve ilk kez kullandım. Paranın yatmasından itibaren 1 saat içinde 50 TL hesap işletim ücreti çekmişler hiç kullanmadığım hesap için! hem de geçmiş döneme yönelik!

2013 Nisan'da yatan paradan 2012 yılına ait hesap işletim ücreti alınmış. Millet para yatırsa da kapsak diye başında bekliyorlar sanki. birileri artık bu bankalara dur demeli! Gidip tüketici hakları hakem heyetine başvuracağım.

Esra 38 Okunma

Cevaplar

  • Esra28 Mayıs 2013

    akbank, hakkındaki bütün şikayetlere aynı cevabı kopyala-yapıştır yapıyor. bu, cevap verildi anlamına gelmez!!

  • Akbank Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön