Akbank Hesap İşletim Ücreti Aldı.

Sezgin K. |

Ben m** k**. Müşteri numaram 18***09. Akbank'taki hesabım vegatel maaş hesabımdır. Ancak 2012' de kasım aralık ayında yatan maaşımı birikim amaçlı hesabımdaki çatı fonumda bıraktım.09-11-2012 *22-06-2013* 21-12-2013 tarihlerinde 3 defa hesap işletim ücreti kesilmiştir. Bunların eksiksiz iadesini talep ediyorum. Bu hesap maaş hesabıdır. Bana hiç bir bilgilendirme yapmamışlardır. Ben partime çalışan ve bu paraya ihtiyacı olan birisiyim. Eğer iade olmazsa yasal yerlere mahkeme ve bddk 'ya başvuruda bulunacağım. Bu şikayetimi tüm sosyal ağlarla duyuracağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sezgin K.
  23 Mayıs
  22:44

  Telefonla gorusmemizde olumsuz olduğunu geri vermeyeceklerini soylediler kesinlikle kabul etmiyoruz hakem heyetine gidicez yasal yollar neyse basvuracaz

 • Sezgin K.
  17 Mayıs
  13:23

  problemimin en hızlı şekilde çözümlenmesini bekliyorum

 • 07 Mayıs
  20:39

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi