20 Ocak 2014

Akbank Hesap İşletim Ücreti Aldı.

Akbank Axses kredi kartı aldığımda bana bir hesap açmışlar, hesaba 2.200 TL kredili mevduat limiti tanımlamışlar ancak tanımladıkları limite de bloke koymuşlar. Bu hesabı hiç kullanmadım, bugün ilk defa şans oyunları sitesine aktarmak için hesabıma para yatırdım ancak parayı kullanamadım yarıyıl hesap işletim ücreti olarak 55 TL eksideymiş hesabım ve yatırdığım parayı aldılar.

Pazartesi ilk işim şubeye gidip hem hesabı kapatmak hem de tüketici hakem heyetine başvurmak olacak. Hiç kullanmadığım ve isteğim dışında açılan bir hesaptan işletim ücreti olarak yatırdığım parayı tahsil etmek ne etik nede ahlaki bir uygulama. Kınıyorum.

Mübeccel 100 Okunma

Cevaplar

  • Mübeccel20 Ocak 2014

    Akbank şikatet var da yer alan tüm müşteri şikayetlerine verdiği aynı "standart" cevabı benim şikayetime de vermiş.

  • Akbank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön