19 Kasım 2013

Akbank Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Vadesiz hesabımı uzun süredir 1 yılı aşkın kullanmamakta idim. Bu nedenden dolayı bloke olmuştu. Blokenin kalkması için hesaba para yatırmam söylendi. Bende 20 tl yatırdım bloke kalktı, fakat hiç kullanmadığım halde, yatırmış olduğum 20 tl hesap işletim ücreti olarak hesabımdan alındığını gördüm.

1 yılı aşkındır çalışmayan hesabın acaba ne gibi bir hesap işletim ücreti olabilir anlamış değilim. Akbank Müşteri hizmetlerini aradığımda senede 2 kez hesap işletim ücreti alındığını söylüyor. Hesabı çalıştırmış olsam tamam ama çalıştırmadığım halde hesap işletim ücreti alınıyor.

Hasan 35 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi20 Kasım 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön