27 Ağustos 2013

Akbank Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Yıllarca kullanmadığım banka hesabıma bu bu sene bir kez kullandım . Bir hafta kadar hesabımda paralı tuttum paramı yatırdığım gibi hesap işletim ücreti altında benden 57 TL para kesildi .Bende Tüketici Hakem Heyetine verdim.

Paranın tarafıma iade kararı çıktı iade edilir edilmez ,yine aynı bahaneyle para geri çekildi . Bunu hangi mantıkla yaptıklarını merak ettim .Müşteri hizmetlerini aradım ; fakat hiçbir cevabı olmayan insanlarla karşılaştım . Akbank , bu nasıl bir çalışma sistemi ? Ne kanun nede mahkeme dinleniyor . Kendilerini devletten demi büyük görüyorsunuz bunu sormak istiyorum ?

Derya 28 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön