Akbank Hesap İşletim Ücreti Aldı.

Özcan Y. |

Akbank ile yıllardır çalışmaktayım. Kredi kullandığım ve kredi kartı kullandığım oldu Akbank tarafından. Ancak bu defa Akbank yeni yetme bankalardan bile acemi cevaplar, mantıksızlıklarla iş yaptı. Akbank'tan bir kredi kullandım. Hesap işletim ücreti kesilir dediler 2 tane ödeme talimatı verdim. Ancak 2 ay üst üste sorun yaşadım, sebebi bankadır.

Numaram sisteme yanlış girildiği için 2 ay üst üste sorun yaşadım ve faturamı elden yatırdım. Ancak bugün aradan 3 ay geçti her şey normal hesabımdan para işletim ücreti kesmişsiniz. Bu nasıl bir saçmalık ben anlamadım. İzmir forum Bornova şubenizle iletişim kurabilirsiniz. Bu Akbank'ın ayıbıdır. Hatayı yapan sizler, bedel ödeyen bizler değil mi?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti Şube Otomatik Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özcan Y.
  23 Aralık
  18:51

  Akbank yetkilileri şikayetimi madem değerlendimeye aldınız şunu da belirteyim bi sizin hatanizdir. Şubenizdeki personelinizin yaptığı hatanın bedelinu ben odeyecek değilim. 2 ay faturasını elden ödeyen benim aveadan faturanız geckti diye aranan benim. Lütfen bu hatanizi derhal düzeltin. Gişenizdeki memur bile 9. Ayda iptal edilip tekrar girildiğini hatalı numara olduğunu görüyor sizler nasıl göremiyorsunuz?

 • 22 Aralık
  15:17

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi