Akbank Hesap İşletim Ücreti Adıyla 6 Ay Da Bir 60 TL Kesiyor.

Kadir Ü. |

16****47 Numaralı müşteriyim. 20/06/2015 tarihinde hesabımdan 60 lira hesap işletim ücreti adı altında bir kesinti yapılmış. Hiç haberim olmadan yapılmış bu para kesintisi. Eğer hesap hareketlerimi kontrol etmesem haberim olmayacak. Yıllardır Akbank ile çalışıyorum. Bütün fatura ve kira ödemelerini bu banka ile yapıyorum.

Bu 60 lira bedelin tarafıma iade edilmesini talep ediyorum. Aksi takdirde hesaplarımı kapatacağımı ve yasal haklarımı kullanacağımı belirtirim. Tekrar bir kredi kartı edinmeyi düşünürken artık bundan da vazgeçtim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Temmuz
  14:29

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 29/06/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 29 Haziran
  17:10

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi