Fırat A. Teşekkür Mesajı

Akbank'a gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür ederim..

Akbank Hesap İşletim Ücreti!

Fırat A. |

Akbank'tan kullanmış olduğum kredi hesabımdan yaklaşık 3 yıl boyunca 6o liradan 180 lira para banka tarafından hesap işletim ücreti adı altında alındı. Ayrıca banka çalışanlarına bunun yasal olmadığını ifade ettiğim zaman laubali ifadelerle karşılaştım. Bankanın bu yılın ilk altı ayında 5oo milyon TL kar ettiğini de öğrendik.

Vatandaştan alıpta ettikleri bu karı bankanın yanına bırakmamak için idari mahkeme ve tüketici haklarına başvuracağım. Ayrıca tüm tüketicilerinde bu yönde hareket etmelerini çalınan paralarının alınması için harekete geçmelerini istiyorum. paramı haksız kazanç ile çalan akbanktan ve buna göz yuman ilgili devlet kurumlarından şikayetçiyim..

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Şube Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fırat A.
  23 Eylül
  11:16

  Akbank'a gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür ederim..

 • 30 Temmuz
  17:26

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi