30 Temmuz 2013

Akbank Hesap İşletim Ücreti!

Akbank'tan kullanmış olduğum kredi hesabımdan yaklaşık 3 yıl boyunca 6o liradan 180 lira para banka tarafından hesap işletim ücreti adı altında alındı. Ayrıca banka çalışanlarına bunun yasal olmadığını ifade ettiğim zaman laubali ifadelerle karşılaştım. Bankanın bu yılın ilk altı ayında 5oo milyon TL kar ettiğini de öğrendik.

Vatandaştan alıpta ettikleri bu karı bankanın yanına bırakmamak için idari mahkeme ve tüketici haklarına başvuracağım. Ayrıca tüm tüketicilerinde bu yönde hareket etmelerini çalınan paralarının alınması için harekete geçmelerini istiyorum. paramı haksız kazanç ile çalan akbanktan ve buna göz yuman ilgili devlet kurumlarından şikayetçiyim..

Fırat 86 Okunma

Cevaplar

  • Fırat'ın Teşekkür Mesajı23 Eylül 2013

    Akbank'a gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür ederim..

  • Akbank Temsilcisi30 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön