Akbank Hesap İşletim Ücreti 60 TL Kesilmiş.

Gökhan A. |

07.09.2015 tarihinde kredi borcumu ödemek için hesabıma para aktardım. Ancak 2 tane otomatik ödeme talimatı vermeme rağmen 60 TL ücret kesilmiş. Eğer hesabımı kontrol etmeyen biri olsam bitti gitti olacak. Bana kredi kullandığımda 2 tane otomatik ödeme talimatı verildiğinde alınmayacak denmesine rağmen bu ne demek oluyor? İvedilikle ilgilenilmesi rica olunur.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Eylül
  14:08

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 07/09/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Gökhan A.
  07 Eylül
  16:16

  Kesilen 60 liranın ivedilikle hesabıma aktarılması rica olunur.

 • 07 Eylül
  14:40

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi