Akbank Hesap İşletim Ücreti 60 TL....

Fatih Muhammed Y. |

Eşim (Di***********z) Eylül 2015 tarihinde bir hesap açtırdı. Hesabı açan müşteri temsilciniz m******* hanım üstüne basa basa dedi ki; 2 tane talimat verirseniz ve düzenli ödemeler buradan yapılırsa ücret alınmaz! Biz hizmet alan olarak bu kurala uyduk. Hizmet veren yani rahmetli Sakıp Sabancı nın kemiklerini sızlatan sizler, 60 TL işletim ücreti aldınız! Dilekçe verdik iade edin diye, edemeyiz bizim o paraya çok ihtiyacımız var caz festivaline ve Kıvanç Tatlıtuğ'un jölesinin parasını nasıl karşılarız sonra diye geri çevirdiniz. Haksız ve kanunsuz olarak aldığınız paramın iadesini talep ediyorum. Kuru ve süslü laflarla geçiştirecekseniz hiç zahmet etmeyin! Hakkımı helal etmiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ocak
  11:59

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi