Akbank Hesap İşletim Ücreti 60 TL...

Mehmet Ali B. |

Akbank'ta bulunan hesabımda hesap işletim ücreti 1. yarı diye bir kesinti yapılmış. 60 TL. Hesaba balı otomatik ödeme talimatı verin dediler, herhangi bir kesinti olmayacağını söylenmişti. Otomatik ödemem olduğu halde kesinti yapıldı.
Müşteri hizmetlerini aradığımda kesinti ile ilgili açıklama istedim ama müşteri temsilcisi paranın iade olamayacağını söyledi.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Temmuz
  14:50

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 15/07/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan telefonunuza SMS ile bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 13 Temmuz
  14:31

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi