Akbank Hesap İşletim Ücreti 55 TL.

Necati G. |

9 ay Önce Akbank tan kredi çektim o esnada müşteri temsilcisi bana otomatik ödeme talimatı verirseniz Hesap işletim ücreti alınmayacak dedi ve bugün 55 TL hesap işletim ücreti alındı insanı bu şekil kandırıyorlar 10 bin faiz versem kızmam ama bu şekil yalanla alınan paralara isyan ediyorum, bir daha Akbank benim için bitmiştir, elimden geldiğince bu tür haksız paraları her yerde yayınlayacağım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Necati G.
  30 Eylül
  01:54

  Bana yolladığınız mailde çektiğim kredi için sizin açtığınız hesap ne faizli param var ne de bi ticari kulanımım var mecburen açılan bir hesap inceleye bilirsiniz krediyi çektiğimde siz bana otomatik ödeme talimatı verip hesap işletim ücretinden kurtulun diyen bir kurumsunuz bunu söyliyen ise ist bağcılar yıldız tepe şubesindeki çalışanınız ben 55 verdim gene vereceğim ama bir daha beni keriz durumuna koymanıza kesinlikle izin vermiyecem bedava kredi verseniz bile benim gibi bir müşteriniz olmayacak ve tüm esnaf dostlarımada tavsiye etmiyecem başka bankalar söyleyip alıyor sizin gibi alınmıyacak diyip kredi çekildikten sonra insanı Keriz durumuna Koyup almıyor.

 • 07 Eylül
  17:41

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 07/09/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 04 Eylül
  15:40

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi