08 Ocak 2016

Akbank Hesap İşletim Ücreti!

Kullanmakta olduğum Akbank Neo kartıma hesap işletim ücreti kesilmiştir. 3 adet fatura ödeme talimatım olmasına rağmen bu ücretin iadesi gerçekleşmemiştir,ilgililere duyurulur.

Şahin 107 Okunma

Cevaplar

  • Şahin 09 Ocak 2016

    Kredi çekmiş olduğum vadesiz hesabıma, kredi çekerken, banka personelinin kredi hesabınız olduğu için hesap işletim ücreti alınmayacak demesine ve bunu görüştüğüm çağrı merkezi personeline iletmeme rağmen öyle bir şey söz konusu değil diyerek hesabımdan ücret kesimi yaptılar. Yaptığım her işlemde işlem ücretini ödememe rağmen Akbank alınmaması gereken bir parayı zorla alıyor ve hala bir yetkili tarafından dönüş yapılmış değildir.

  • Akbank Temsilcisi08 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön